Mentor Bilge | Kişisel Gelişim Danışmanı


İngilizce Konuşma Dersleri
mentor bilge

İngilizce konuşma derslerim sizler için özel olarak hazırlanmış ve planlanmış başlangıç için 2, 4, 8 ve genişletilmiş 12, 16 adet genel İngilizce konuşma dersinden oluşmaktadır.

İngilizce konuşma derslerimi içerik tabanlı (content based) ve iletişime dayalı (communicative) olarak işlemekteyim.

İngilizce konuşma derslerimin seviyesi sizin İngilizce dilbilginize (Grammar) ve kelime hazinenize (Vocabulary) göre değişmektedir.

Her dersin içinde temel dilbilgisi/grammar konularını sizin için özetlemekte ve dilbilginizi pekiştirmekteyim. Her dersin sonunda sırasıyla size A1, A2, B1, B2 ve C1 İngilizce kelime listesi ve 6., 7. ve 8. derste; konuşurken en sık kullanılan 1000, 2000, 3000 kelime listesini paylaşmaktayım.

Genellikle konuşma seviyemiz yeni başlayanlar, A1, A2, B1 ve belki B2 seviyesinde işlenmektedir.

İngilizce konuşma derslerinde işlenen konuların ders notlarını ve İnglizce konuşabilmenize yetecek kadar kelimelerin listelerini ders içinde ve sonunda sizlerle paylaşmaktayım.

İngilizce konşuma derslerimi haftada 2 ders olarak vermekteyim. Acil İngilizce konuşma dersi talepleri için ders sayısını artırabilmekteyim.

Uzaktan İngilizce Konuşma
mentor bilge

Uzaktan ingilizce konuşmak isterseniz sizlere iki İngilizce Konuşma seçeneği sunuyorum.

Bunlardan ilki yeni başlayanlar ve A1 belki A2 seviyesinde İngilizce bilgisi olanlara yöneliktir. İngilizce yazışabilmeye, çekinmeden yazışarak rahat cümleler kurabilmeye ve yazışarak konuşmaya yönelik kısa süreli hazırlayıcı yazışarak konuşma derslerinden oluşmaktadır. Telegram (Web) üzerinden yazışarak 30 dakikalık İngilizce konuşma dersi için 750 TL ödersiniz.

Yazışarak konuşma derslerinde rahat cümle kurabiliyor ve İngilizce cümleler yazabiliyorsanız, kendinizi hazır hissettiğinizde Zoom sesli görüntülü konuşma derslerine başlayabilirsiniz.

İkinci seçenek ise Zoom programı üzerinden online sesli/görüntülü olarak konuşma dersidir. Temel düzeyde dilbilginiz varsa ve yazarak cümleler kurabiliyorsanız, doğrudan İngilizce konuşma derslerine başlayabilirsiniz. 40 Dakikalık Zoom üzerinden sesli/görüntülü genel İngilizce konuşma dersi için 1200 TL ödersiniz.

Yüz Yüze İngilizce Konuşma
mentor bilge

Sizlere yüz yüze İngilizce konuşma dersleri seçeneği de sunmaktayım.

Yüz yüze dersler aynı şehirde yaşayanlarla halka açık bir mekanda buluşma ve çay/kahve yudumlarken İngilizce konuşma şeklindedir.
40 dadikalık bir ders için 1500 TL ödersiniz.


Eğitim almak isterseniz ilk bir/iki dersin ücretini peşin ödersiniz. İlk iki dersimizi beğenirseniz, derslerin size faydalı olduğuna karar verirseniz kalan 7/8 veya 14/15 dersimi de satın alabilirsiniz.

İlk bir/iki dersten sonra eğitimlerimin size fayda sağlamayacağına karar verirseniz ve İngilizce konuşamazsak birbirimize sevgiyle hi-bye deriz.

Uzaktan Telegram Web'den yazışarak veya Zoom üzerinden sesli olarak yapılacak konuşma derslerinde gün ve saat olarak planlamayı ve yüz yüze yaplacak derslerde ise hem zaman hem mekan planlamasını sizlerle birlikte yaparız.

Ders ücretlerini online link üzerinden 3D güvenli ödeme yöntemiyle yapabilirsiniz.

Dikkat 1:
Özel İngilizce konuşma derslerinde sizlerle paylaştığım dokümanları ve kelime listelerini kesinlikle başkalarıyla paylaşamazsınız.

Dikkat 2:
Ücretler peşin olarak alınmakta ve kesinlikle iade yapılmamaktadır. Almayacağınız konuşma dersi için ödeme yapmamanızı rica ederim.


Danışman

Mentor Bilge
http://www.mentorbilge.com

Avukat

Av. Bekir Bey
https://www.bekiryilmaz.av.tr

Site Yönetimi

Bay Bilge
http://www.baybilge.com


Türkiye | Yerli Malı | Yerli Ürün | Yerli Üretim


# İstanbul, Türkiye | Yazılı izin alınmadan içeriklerimiz başka hiçbir yerde kullanılamaz ve yayınlanamaz!